FENIX PROTECTOR 1

Výstroj nabízená v této sekci patří vojákům/veteránům, kteří se ocitli v kritické životní situaci a jsou zařazeni do programu ARMY HELP. Vydražením této výstroje se budete přímo podílet na pomoci těmto vojákům. Vyhrané zboží pak zasíláme zpravidla do 3 dnů (poštovné činí 100 Kč). Aukci řídí SPOLEK VLČÍ MÁKY, mediálně ji podporuje ARMYWEB.cz. V případě dotazů pište na aukce@armyburza.cz.

Pláštěnka na batoh až 80l, britský maskovací vzor DPM

Pláštěnka na batoh, stahovací pruženkou, vhodná pro batohy 45 - 100 l, použitá. Prodává veterán, klient Spolku VLČÍ MÁKY, v komplikované životní situaci.

150 Kč Vyhrává: Datum konce: 04.11.2018

Goretex převlečníkové kalhoty AČR vz. 95

Jedná se o originální Goretex kalhoty vzor 95 pro AČR. Díky membráně jsou voděodolné, větruodolné, stačí je navléct přes podvlékačky, tepláky nebo klasické polní kalhoty. Místo kapes mají průvleky, abyste se dostali do kapes kaltho pod nimi. Zapínání se stahovací šňůrkou. Prodává veterán, klient Spolku Vlčí Máky v komplikované životní situaci. Velikost 182/100.

600 Kč Vyhrává: Datum konce: 28.10.2018

Originální vojenský britský žďárák z 60. let olivový

Žďárák je voděodolný a větruodolný převlečník přes spací pytel, který zvyšuje tepelný komfort při bivakování, současně chrání spací pytel. Jde o uloženku ze skladových reserv, lehce použitou až v posledních letech. Prodává klient Spolku Vlčí Máky, v komplikované životní situaci.

250 Kč Vyhrává: Datum konce: 14.10.2018

Originální blůza vz. 95 celoroční, nový střih s velcro panely na rukávech

Originální celoroční armádní blůza AČR vz. 95. Praktické kapsy na prsou, na břiše a na rukávech, které mají velcro panely. Další velcro panely na hrudi (pro jmenovku a hodnost). Zapínání na ukryté knoflíky ke krku či rozhalenku. Blůza je prakticky nová. Prodává klient Spolku Vlčí Máky, v komplikované životní situaci.

Velikost : 176/108

630 Kč Vyhrává: micivletu Datum konce: 07.10.2018

Blůza švýcarská, lehce použitá, velikost M

Originální švýcarská polní blůza, původně skladová zásoba, posléze nošená, avšak nepoškozená. Disponuje velkým množstvím kapes, kvůli osazení kovovými sponami je poměrně těžká. Prodává klient Spolku Vlčí Máky, v komplikované životní situaci.

150 Kč Vyhrává: micivletu Datum konce: 30.09.2018

ID kapsa ISAF na rukáv - originál z tržnice KAIA Kábul - nepoužitá

ID kapsa na rukáv, s dvěma průhlednými kapsami pro doklady a jednou skrytu uzavíratellnou zipem, na zadní straně opatřena stahovacími pruženkami pro nošení na paži, s logem NATO a ISAF (jejich šikmé našití dokládá, že jde o originál z tržnice na letišti KAIA Kábul), nepoužitá. Prodává veterán, klient Spolku VLČÍ MÁKY, v komplikované životní situaci.

540 Kč Vyhrává: Freiberg Datum konce: 16.09.2018

Zdravotnické nůžky Magnum medical

Nůžky používal J. K., příslušník 43. výsadkového praporu v Chrudimi, válečný veterán, tragicky zesnulý při dopravní nehodě v rámci výjezdu na cvičení. Vydražením rukavic přispějete na základní finanční potřeby jeho maličké dcerky.
Vyvolávací cena 100 Kč, minimální příhoz 10 Kč. Zadavatel posledního příhozu bude kontaktován po ukončení aukce (viz datum konce).

Nůžky jsou v dobrém stavu.

V případě, že byste chtěli pomoci pozůstalým jiným způsobem než aukcí, použijte, prosím, pole dotaz k aukci.

160 Kč Vyhrává: Dalila Datum konce: 26.11.2014

Rukavice svrchní kombinované - AUKCE SKONČENA

1199  |  23. 11. 2014, 21:00
Rukavice svrchní kombinované

Rukavice nosil J. K., příslušník 43. výsadkového praporu v Chrudimi, válečný veterán, tragicky zesnulý při dopravní nehodě v rámci výjezdu na cvičení. Vydražením rukavic přispějete na základní finanční potřeby jeho maličké dcerky.
Vyvolávací cena 50 Kč, minimální příhoz 10 Kč. Zadavatel posledního příhozu bude kontaktován po ukončení aukce (viz datum konce).

Rukavice jsou v dobrém stavu.

V případě, že byste chtěli pomoci pozůstalým jiným způsobem než aukcí, použijte, prosím, pole dotaz k aukci.

100 Kč Vyhrává: vris Datum konce: 23.11.2014

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací