FENIX PROTECTOR 1

Originální dřevěná vlajka ČR (č.2) - AUKCE SKONČENA

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

CHARITATIVNÍ
AUKCE 
Konečná cena: 8 000 Kč
Číslo aukce: 71
12:49:29
Datum konce aukce: 13. 03. 2020, 23:59
Počet příhozů: 25
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyhrává: Del Infe
Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)
Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)

Popis: Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 2) jde na podporu vojáka J. Z. (viz příběh níže).

Z vojenské služby byl J. Z. propuštěn v důsledku onemocnění nervové soustavy. I přes opakované rehabilitace má pracovní omezení, která zužují výběr civilního zaměstnání, zatímco bere jen částečný invalidní důchod. V rámci programu Army Help – Restart mu Spolek VLČÍ MÁKY pomáhá skloubit nové přiměřené zaměstnání, dostupné bydlení a pokračování v rehabilitacích. Zisk z dražby této vlajky poputuje na dopomoc s bydlením, kdyby to bylo více, tak i doplatek na rehabilitace.


Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš dotaz:  *
 
 

Přeposlat aukci

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš vzkaz:  *
 
 

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací