FENIX PROTECTOR 1

O nás

Inzertní server ARMYBURZA.cz vznikl v roce 2001 s cílem vytvořit virtuální prostor, kde by se střetávala nabídka a poptávka věcí souvisejících s army a military tematikou.

ARMYBURZA.cz si velmi rychle našla své příznivce a její oblíbenost/návštěvnost rychle stoupala.

Jak počet návštěvníků neustále rostl,   musel být projekt ARMYBURZA.cz  (v roce 2007) přeprogramován na novější verzi inzertního systému, což mělo za cíl uživatelům poskytnout rychlejší a modernější inzertní aplikaci se spoustou nových funkcí. Stránky se v průběhu dalších let neustále optimalizovaly a vylepšovaly tak, aby návštěvníkům co nejvíce vyhovovaly a umožňovaly rychlou a jednoduchou práci s  inzeráty.

V roce 2012 došlo ke spuštění zcela nové verze ARMYBURZY. Stránky byly nejen zcela nové po grafické stránce, ale byly také plně optimalizovány pro webové prohlížeče a SEO. Nová verze nabízela řadu užitečných  funkcí spojených s inzerováním.

K dnešnímu dni se průměrná návštěvnost ARMYBURZY pohybuje kolem 6.500 lidí denně, každý den je podáno více jak 160 nových inzerátů. ARMYBURZA.cz se stala stálicí ve světě internetové inzerce a řadí se mezi největší a nejnavštěvovanější tematické online inzertní servery v České republice.

V průběhu času vznikaly další úspěšné projekty (např. SPOLUBOJOVNICI.eu, ARMYPRODEJ.cz apod.)

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace