FENIX PROTECTOR 1

Reklama

Co je vlastně ARMYBURZA?
ARMYBURZA.cz je největším tematickým internetovým inzertním serverem v ČR. Za dobu své existence se stal velmi známým a oblíbeným prostředkem pro nákup/prodej armádních a military produktů přes internet. K dnešnímu dni se průměrná návštěvnost ARMYBURZY pohybuje přes 6.500 lidí denně (50.000 zobrazení denně), každý den je podáno více jak 170 nových inzerátů a díky naší neustálé péči o projekt se tento neustále vyvíjí.

Kdo ARMYBURZU navštěvuje?
Návštěvníci ARMYBURZY jsou většinou muži ve věku od 15ti do 60ti let zajímající se o armádní a military tematiku jako jsou uniformy, výstroj, zbraně, vyznamenání, vojenská vozidla a technika, knihy, airsoft apod. Dále k nám chodí lidé provozující outdoor aktivity a sběratelé militarií.

Je reklama na ARMYBURZE učinná?
Jelikož se jedná o úzce specializovaný server, je účinnost reklamních kampaní (oproti serverům s obecným zaměřením) velmi vysoká. S některými klienty úspěšně spolupracujeme již léta, což samo svědčí o jejich spokojenosti s reklamní kampaní u nás.

Jakým způsobem mohu vést reklamu na ARMYBURZE?
Nabízíme reklamní kampaně formou bannerů o různých velikostech (viz níže). Obecně platí pravidlo: větší banner-vyšší účinnost. Banery jsme schopni, na základě vašich požadavků, zhotovit ZDARMA.

Nabízené reklamní plochy:

  1. Banner HEADLINE (990x150px) - zobrazení ve všech úrovních serveru
  2. Banner EXCLUSIVE (590x284 px) - zobrazení na homepage a v detailech inzerce
  3. Banner CENTRAL (590x150 px) - zobrazení ve všech kategoriích inzerce
  4. Banner CLASSIC (170x200 px) - zobrazení ve všech kategoriích inzerce
  5. Banner SKYSCRAPER (170x600 px) - zobrazení ve všech kategoriích inzerce

Bannery č.2 a č.3 mohou rotovat maximálně s dvěma dalšími bannery, a to na základě slideshow. Reklamní bannery jsou povoleny pouze statické (kromě banneru č.1).

Co se děje během reklamní kampaně?
V průběhu reklamní kampaně probíhá neustálá komunikace mezi námi a klientem s cílem průběžně konzultovat výsledky kampaně, popř. kampaň modifikovat. Klient má také právo během kampaně banner několikrát upravit.

Jaké jsou časové období pro kampaň?
Minimální doba reklamní kampaně jsou 3 měsíce, což je optimální doba pro zjištění úspěšnosti kampaně. Další možná období jsou 6 měsíců a 1 rok. Před expirací kampaně je klient vždy s předstihem (cca týden) vyrozuměn a automaticky získává právo na prodloužení pronájmu reklamní plochy.

Koho mám kontaktovat?
Pokud byste rádi měli reklamu na našem serveru, pošlete email na info@armyburza.cz

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace