FENIX PROTECTOR 1

Dotazy

 1. Chci smazat neaktuální inzerát: Při Vašem úplně prvním vložení nového inzerátu na server ARMYBURZA.cz se Vám do e-mailové schránky pošle zpráva obsahující údaje pro pozdější smazání inzerátu i případných inzerátů budoucích.
  Pokud již zprávu s prvotními přihlašovacími údaji nemáte k dispozici, nechte si zaslat zapomenuté heslo. Po přihlášení si pak můžete spravovat/mazat všechny Vaše inzeráty.
   
 2. Zapomněl jsem heslo: V horní části stránek ARMYBURZA.cz klikněte na odkaz "Přihlášení", pak na odkaz "Zapomenuté heslo". Do formulářového pole vyplníte Vaši emailovou adresu (kterou jste zadali při registraci nebo při vložení nového inzerátu), na kterou Vám přijde zpráva obsahující odkaz na vygenerování nového hesla. Po kliknutí na odkaz se Vám zašle další zpráva obsahující nově vygenerované heslo, které vložíte (spolu s Vaší emailovou adresou) do formuláře pro přihlášení na stránkách ARMYBURZA.cz. Po úspěšném přihlášení si poté můžete v rámci Vašeho účtu vygenerované heslo změnit podle svých potřeb.

 3. Je potřeba se před vložením inzerátu registrovat? Nikoliv, inzerát lze podat ihned bez regisrace.

 4. Platí se něco za vložení inzerátu? Nikoliv, vložení inzerátu je ZDARMA. V případě, že chcete, aby byl Váš inzerát vidět nahoře po dobu několika dní a nepropadal se do historie, lze využít placenou službu TOPOVÁNÍ inzerátu (služba stojí 50,- Kč)

 5. Nemohu k inzerátu vložit fotografie: Zřejmě vkládáte špatný formát obrázku (akceptujeme pouze formáty .jpg, .gif, .png) nebo je obrázek datově příliš objemný.

 6. Byl jsem oklamán, co mám dělat? V tomto případě podejte trestní oznámení na kterémkoliv oddělení POLICIE. V oznámení popište, co se Vám stalo (kdy, kde).

 7. Na serveru ARMYBURZA.cz jsem objevil inzerát s kontaktem na mou osobu, ale já jsem nic nepodával: V tomto případě nám napište na info@armyburza.cz a vše společně vyřešíme.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace