FENIX PROTECTOR 1

SPOLUPRACUJEME S ...

 

BOUDAMUZEUM.com
Stránky společnosti přátel čs. opevnění o. p. s. jsou věnovány československému opevnění z let 1935–1938, zejména pak Muzeu čs. opevnění – dělostřelecké tvrzi Bouda a Muzeu opevnění – dělostřelecké tvrzi Hůrka.

www.boudamuseum.com

cslaCSLA.cz
ČSLA.cz je unikátní projekt, který se zabývá shromaždováním a následným poskytováním informací o bývalé Československé lidové armádě. Stránky nabízejí kromě textů také fotografie, videa apod. Tento projekt je tak kvalitní, že je archivován Národní knihovnou ČR.
www.csla.cz

oldtimersEUROOLDTIMERS.com
EUROOLDTIMERS.com patří mezi největší servery zabývající se historickými vozidly. Naleznete zde různé informace o automobilových veteránech, fórum, galerii veteránů, videa, manuály apod.
www.eurooldtimers.com

asforumAIRSOFT-FORUM.cz
AIRSOFT-FORUM.cz se řadí mezi největší internetová fóra se zaměřením na airsoft. Denně se zde probírají nejrůznější temata týkajících se novinek v airsoftu, žádosti o rady, pozvánky na různé airsoftové akce apod.
www.airsoft-forum.cz

reenactorREENACTOR.cz
REENACTOR.cz je unikátní e-shop, který nabízí repliky historických vojenských uniforem, výstroje a doplňků různých armád.
www.reenactor.czletisteMAGAZÍN LETIŠTĚ ČR
Magazín letiště ČR obsahuje velké množství zajímavých informací týkající se letišť a létání obecně. Magazín obsahuje např. katalog letišť, kalendář leteckých akcí apod.
www.letistecr.cz

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace