FENIX PROTECTOR 1

Originální dřevěná vlajka ČR (č.9) - AUKCE SKONČENA

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

CHARITATIVNÍ
AUKCE 
Konečná cena: 6 000 Kč
Číslo aukce: 78
10:15:06
Datum konce aukce: 06. 11. 2020, 23:59
Počet příhozů: 16
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyhrává: Andrea
Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)
Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)

Popis: Originální dřevěná vlajka ČR (č.9)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 9) jde na podporu R. S. (viz příběh níže).

R. S. sloužil u Hradní stráže, během hlídky v hradních zahradách v lednu 2006 uklouzl na ledu a utrpěl komplikovaný úraz kolene, který si postupně vyžádal tři operace, přesto zůstaly trvalé následky a s nimi i snížení zdravotní klasifikace a propuštění ze služby. Ministerstvo obrany v roce 2010 přestalo vyplácet kompenzace – dorovnání platu. Část uhradilo až v roce 2018 a opět přestalo. Rehabilitace doplatilo se skluzem dvou let. Před nedávnem soud předal případ zpět k řešení ministru obrany, patrně jde o nejdéle táhnoucí se případ neodškodněného služebního úrazu. R. T. bojuje nadále a snaží se pomáhat podobně postiženým. Kromě toho pracuje v nástrojárně a snaží se vyjít a doplácet rehabilitace, které potřebuje každoročně.


Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš dotaz:  *
 
 

Přeposlat aukci

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš vzkaz:  *
 
 

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací