FENIX PROTECTOR 1

Originální dřevěná vlajka ČR (č.5) - AUKCE SKONČENA

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

CHARITATIVNÍ
AUKCE 
Konečná cena: 5 000 Kč
Číslo aukce: 74
11:40:13
Datum konce aukce: 03. 04. 2020, 23:59
Počet příhozů: 6
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyhrává: Galerie Nikol
Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)
Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)

Popis: Originální dřevěná vlajka ČR (č.5)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 5) jde na podporu J. M. (viz příběh níže).

Když v roce 2012 při výcviku utrpěl výhřez plotýnky, dokázal se vrátit do formy. J. M. byl pak poslán do mise, po návratu a dalším pádu se zranění opět ozvalo. Přesto se dal „do pořádku" a odjel do další mise, kde mu v roce 2017 paralyzovaly levou nohu křeče. Po návratu byl konečně poslán na magnetickou rezonanci, kde se teprve odhalil masivní výhřez. Po operaci skončil navíc s poškozeným nervem. Armáda jej vyřadila jako služby neschopného, ale dosud nemá uhrazeny trvalé následky a doplacen plat. Armáda „neví", kdy vlastně úraz vznikl. Civilní zaměstnání si i přes omezení našel a hodlá bojovat za řádné odškodnění. Zisk z dražby pomůže uhradit vypracování znaleckého posudku, aby armáda už konečně věděla.


Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš dotaz:  *
 
 

Přeposlat aukci

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš vzkaz:  *
 
 

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací