FENIX PROTECTOR 1

Originální dřevěná vlajka ČR (č.1) - AUKCE SKONČENA

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

CHARITATIVNÍ
AUKCE 
Konečná cena: 6 700 Kč
Číslo aukce: 70
13:04:07
Datum konce aukce: 06. 03. 2020, 23:59
Počet příhozů: 29
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyhrává: Rosomak
Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)
Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)

Popis: Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 1) jde na podporu vojáka P. R. (viz příběh níže).

Voják P. R. utrpěl ve službě výhřez plotýnky a při první operaci utrpěl těžké poškození nervu. Absolvoval pak několik reoperací, včetně voperování neurostimulátoru. Na operacích a rehabilitacích tráví už 12 let, stal se plným invalidním důchodcem a jeho „prací" je každodenní bolestivá dřina, aby se jeho stav dále nezhoršoval, v čemž je mu velkou oporou manželka. Ministerstvo obrany mu nevyplatilo náhradu za snížené společenské uplatnění, v roce 2017 dokonce přestalo doplácet za léky a rehabilitace. Požadovalo přezkum a jmenovalo lékaře, který se od září 2018 neozval. Zisk z dražby je třeba použít na doplatky za nezbytné rehabilitace a právní služby k „odblokování" MO.


Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš dotaz:  *
 
 

Přeposlat aukci

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš vzkaz:  *
 
 

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací