FENIX PROTECTOR 1

Originální dřevěná vlajka ČR (č.7) - AUKCE SKONČENA

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

CHARITATIVNÍ
AUKCE 
Konečná cena: 6 000 Kč
Číslo aukce: 76
09:53:15
Datum konce aukce: 23. 10. 2020, 23:59
Počet příhozů: 8
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyhrává: Menthor
Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)
Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)

Popis: Originální dřevěná vlajka ČR (č.7)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 7) jde na podporu L. T. (viz příběh níže).

Podpraporčík L. T. sloužil 10 let u policie, následně vyslyšel pozvání stát se armádním instruktorem ve Vyškově, a tak se stal příslušníkem AČR. Během výcviku v zimě 2019 však utrpěl úraz, následovaly tři operace kolene, které zřejmě nebudou poslední. Jeho zdravotní klasifikace byla snížena na stupeň D - další služby neschopen. V těchto dnech si začíná hledat civilní uplatnění, zatím neobdržel bolestné, odškodné za snížené společenské uplatnění, potažmo invalidní důchod či nárok dorovnávání platu. Výtěžek z dražby vlajky mu tak pomůže překlenout toto "vzduchoprázdno" a psychicky náročné období, dobrovolníci spolku mu pomáhají vyřídit administrativní náležitosti, rekvalifikovat se a najít zaměstnání, které zvládne i se svým zdravotním omezením.


Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš dotaz:  *
 
 

Přeposlat aukci

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Číslo 10 slovem:  *
Váš vzkaz:  *
 
 

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací