FENIX PROTECTOR 1

WW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letec

Nabídka
Cena: Dohodou
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 736 623 991
Lokalita: Partner Oldřichov
Číslo inzerátu: 866449
Datum vložení: 01. 07. 2021 21:55
WW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letec
WW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letecWW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letecWW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letecWW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letecWW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letec

Popis:WW2 Letecký kordík France darovací vz.M1934 čs. letec

Letecký kordík air force France darovací ORANŽOVÁ RUKOJEŤ vz. M1934 verze pro vysokého cs. důstojníka - porteppee a jednotlivé části jsou zlacené. Tento kordík s oranžovou rukujetí byl určený pro zahraniční vysoké důstojníci spřátelených armád před 2. světovou válkou. Stejně jako výraz úcty se udělovaly čestné letecké odznaky tak i tento kordík byl k tomuto účelu určen. Proto oranžová rukojeť. Klasicky je černá pro mužstvo a bíla pro důstojníky. Kordík nenese žádné označení ani výrobce. Dle dostupných pramenu VHÚ by mělo jít o zakázkovou výrobu z předválečného Německa. Kordík nese známky používání včetně pochvy. Chromování je u dolní části lehce poškozeno. Vše viz. fota. Extrémně raritní věc. Poslední foto je ilustrační.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace