FENIX PROTECTOR 1

Taktická vesta univerzální,

Nabídka
Cena: Dohodou
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 605 206 697
Lokalita: Brno
Číslo inzerátu: 866384
Datum vložení: 01. 07. 2021 12:25
Taktická vesta univerzální,
Taktická vesta univerzální,Taktická vesta univerzální,Taktická vesta univerzální,Taktická vesta univerzální,Taktická vesta univerzální,

Popis:Taktická vesta univerzální,

!!!!Na prodej!!!! prodám tuto taktickou vestu, At GF od max fux a sumky od primal gear. Vesta má stahovací pásky a je možné ji prispusobit na jakoukoliv velikost. Možnost jakékoliv modularity díky systému MOLE. Vestu je v podstatě nová měl jsem ji třikrát na akci, je vyrobena z 1100D nilonu takže pevnost je zaručena. Prodávám s kompletním osumkovanim, vše je univerzální, takže vhodné pro Ak/Ar15/nebo G36. Má i univerzální pouzdro na pistoli. 1x granátová Sumka, 1x sumka na zásobníky, 1x velká univerzální Sumka, 1x sumka na radiostanici, 1x sumka na pistolový zasobnik, 1x malá univerzální Sumka, k vestě přidám ještě odhazovak v olivové barvě. Pokud by byl zájem přidám i další sumky. Celková cena je 2000 ale jsem ochoten domluvit se na jiné cenně.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace