Skelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbí

Nabídka
Cena: 500 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 737 414 376
Lokalita: Sedlnice
Číslo inzerátu: 893245
Datum vložení: 16. 03. 2022 21:00
Skelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbí
Skelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbíSkelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbíSkelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbí

Popis:Skelet QD mechaboxu s mikrospínačem pro AK + řada dílů- do předpažbí

Skelet převodového mechanismu pro zbraně série AK. Jedná se o skelet kovové slitiny, jenž je určen pro 8mm ložiska. Zvláštností mechaboxu je mikrospínač. Ten poskytuje rychlou, krátkou a citlivou odezvu na stisk spouště. Při běžném proudovém zatížení 15A vydrží mikrospínač cca 50 tisíc ran. V balení se rovněž nachází trn. Zajímavostí tohoto mechaboxu je možnost rychlé výměny pružiny. Trn je v mechaboxu lze otočením odjistit v zámcích a vysunout ven. Výměna pružiny je pak otázkou minuty. Součástí balení je kromě mechaboxu samotného také: Horní fixační lišta. Pojistka krytu závěru. Fixační šrouby. Prachová krytka. Spoušť stylu AK. Nízkoodporová kabeláž s vedením do předpažbí. Prodlužovací kus kabeláže na konec pažby osazen konektory Tamiya mini. Pružina spouště. Mikrospínač Přerušovač střelby s vratnou pružinkou Kulisa přepínače režimu střelby Plastový trn pružiny umožňující rychlou demontáž zadní stěnou mechaboxu. Vložení či vyjmutí pružiny je tak velmi rychlé.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Další inzeráty od tohoto uživatele
M4 Airsoft 13. 02. 2023 20:47
UMP Zasobniky Airsoft 11. 10. 2022 22:21
Sada PMR vysílaček Military doplňky 16. 03. 2022 20:56
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace