RAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rok

Nabídka
Cena: 7000 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 774 786 610
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 897441
Datum vložení: 22. 04. 2022 14:00
RAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rok
RAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rokRAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rokRAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rokRAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rokRAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rok

Popis:RAM vzduchová pistole Walther ppq m2 záruka 1rok

Umarex Walther PPQ M2 T4E je dokonalou modifikací oblíbené služební pistole, zkonstruovanou speciálně pro střelbu gumovými a pepřovými projektily. Je skvělým nástrojem pro sebeobranu, trénink a zábavnou střelbu. Zbraň se skládá z odolného polymerového rámu a ocelového závěru, přesně po vzoru ostré předlohy. Vzhled, reálné ražení Walther, ergonomie, hmotnost a také simulace funkce závěru v podobě systému blowback ji rovněž přibližují k palné zbrani, částečně i chováním. O pohon se stará 12g CO2 bombička, která se vkládá přímo do kovového zásobníku. Kapacita zásobníku činí 8 nábojů v podobě gumových nebo pepřových kuliček cal .43. Spoušťový mechanismus Double Action Only (DAO) a jazýčková pojistka spouště jsou pro Walther PPQ M2 typické. Na zbrani tedy nehledejte hmatník pro běžnou manuální pojistku. Nemusíte mít obavy, tento systém je ověřený a zcela bezpečný. Zbraně z řady T4E (Training for Engagement) od německého gigantu Umarex jsou účinným prostředkem pro sebeobranu. O tom svědčí i fakt, že je využívají mnohé ozbrojené složky a profesionálové pro výcvik. Nemusíte být žádný profesionál a spoustu zábavy si s nimi užijete při střelbě na terč či plechovky. Hlavní výhody - Ocelový závěr a polymerové tělo - Naprosto reálný vzhled - Vhodná pro sebeobranu i zábavu - Pohon na CO2 bombičku - Blowback Předání Praha nebo platba na účet.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace