FENIX PROTECTOR 1

Prodej všech věcí co je na fotkách!

Nabídka
Cena: Dohodou
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 773 553 934
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 901630
Datum vložení: 27. 05. 2022 22:22
Prodej všech věcí co je na fotkách!
Prodej všech věcí co je na fotkách!Prodej všech věcí co je na fotkách!Prodej všech věcí co je na fotkách!Prodej všech věcí co je na fotkách!Prodej všech věcí co je na fotkách!

Popis:Prodej všech věcí co je na fotkách!

Prodávám vše co je na fotkách a postupně se to tu bude kupit ještě nějakýma věcma. První bych představil asi m4 keymod od APS. Zbraň vcelku nehraná a výkon má slušný kolem 410 FPS . S 11,1 je to docela stroj. Prodávám ji s 5 funkčními zásobníky(zbylé 3 buď nesedí do zbraně a jeden je rozbitý), bohužel je utrhlá pružinka od natahování závěru, ale to je otázka 150 kč. Zbraň má i blowback, dále tu mám Brokovnici od neznámé firmy předělanou primárně do Postapo, zbraň je v zachovalém používaném stavu, ale na poslední akci jsem s ní těch 60 metrů dal. Přidávám k ní tunu patron. Dále Colt 1911 Cryxus gladiator, stav použitý, ale funkční. Dále Beretta od KJW na CO2. Zásobníky potřebují všechny přetěsnit, ale zbraň fachá. Představu o ceně moc nemám, zkuste nabídnout nějakou rozumnou částku :))

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Další inzeráty od tohoto uživatele
Prodám M1911 Gladiator Crixus Airsoft 12. 03. 2022 09:00
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace