FENIX PROTECTOR 1

Prodám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgrade

Nabídka
Cena: 6500 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 732 349 205
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 897804
Datum vložení: 25. 04. 2022 13:29
Prodám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgrade
Prodám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgradeProdám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgradeProdám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgradeProdám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgrade

Popis:Prodám AKS-74U s CNC předpažbím a PBS-4 v upgrade

Prodám původně CYMA AKS-74U (celokov, ocelové tělo). Přidáno CNC předpažbí (drží jak židovská víra), kovový tlumič PBS-4, na pažbě gumová botka. Vnitřek zbraně téměř zcela upgradeován, hlaveň SRC 6,03 prodloužená do tlumiče, CNC hop komora, vyměněná hop guma, zátěžový motor, kola, ložiska, válec, píst, tryska, pružina M140, kompletně 1,5mm měděná kabeláž s mosfetem a Dean-T konektorem. Přesné díly si už nepamatuji, upgrade jsem dělal před několika lety. Na vyžádání mohu rozebrat a nafotit. Zbraň střílí bez problémů, přesně s úsťovou rychlostí cca 145 m/s (0,2g kule). Prodávám s veškerým příslušenstvím viz foto, bez zásobníků a bez baterie (doporučuji Li-Pol 11,1V nebo Li-Ion 11,1V). Prodávám z důvodu nevyužití (mám doma další 4 pušky...). Preferuji osobní předání (Praha / Východní Čechy dle domluvy), na místě vyzkoušíme a přeměříme (měřák mám).

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace