FENIX PROTECTOR 1

Originální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičem

Nabídka
Cena: Dohodou
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 604 455 308
Lokalita: Bílovec
Číslo inzerátu: 871400
Datum vložení: 21. 08. 2021 00:23
Originální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičem
Originální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičemOriginální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičemOriginální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičemOriginální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičemOriginální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičem

Popis:Originální IBA od Point Blank body armor s origo lehkým mole modulárním nosičem

Za rychlé jednání možná sleva!!! Originální vesta od výrobce Point Blank body armor používaná americkou armádou s fighting load carrier a par originálníma sumkami viz. fotky, všechno je originál až na chránič rozkroku ten je dokupovaný rok zpátky a je od výrobce condor outdoor. Vesta je na její věk ve velmi výborném stavu nikde není potrhaná nebo tak, jediné co je tak tam jsou 2 menší kapky krve které už tam byli když jsem ji dostal viz. fotky, jediná věc v horším stavu je dvoj sumka na zásobník která je v dolním levém rohu roztrhlá opět viz. foto. už mi to jen leží doma a nemam to kam dát a ani v acu už delší dobu nehraju. je možné osobní předání nebo zaslaní poštou na podrobnostech se domluvíme, kontaktujte mě bud do zprav nebo je možnost i na moje telefonní číslo 604455308. jestli budete mít jakékoli otázky neváhejte se zeptat. jde sem vložit pouze jen 6 fotek takže pokud budete chtít další není problém.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace