FENIX PROTECTOR 1

Mp5 s náhradní baterii a zásobníkem

Nabídka
Cena: 4000 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 723 016 858
Lokalita: Žatec
Číslo inzerátu: 865814
Datum vložení: 24. 06. 2021 23:28
Mp5 s náhradní baterii a zásobníkem
Mp5 s náhradní baterii a zásobníkemMp5 s náhradní baterii a zásobníkemMp5 s náhradní baterii a zásobníkemMp5 s náhradní baterii a zásobníkemMp5 s náhradní baterii a zásobníkem

Popis:Mp5 s náhradní baterii a zásobníkem

Prodám 2x použitou mp5, včetně náhradní baterie a zásobníku, . Zbraň má běžné známky opotřebení, jinak perfektní stav, kupovana v dubnu 2021 Popis; Airsoftová elektrická zbraň CM.041SD6 je replika zbraně PM5SD6 s překvapivě neskutečnou dokonalostí výrobku. Velmi kvalitně sestavené jsou obě poloviny těla, nejsou absolutně žádné mezery. Materiál, který byl použit k výrobě zbraně je kov: tělo, hlaveň, mířidla, tlumič, ramena pažby..., vše vyrobeny z kvalitního hliníku. Výsuvná 4 polohovatelná pažba, předpažbí a pažbička jsou velmi precizně vyrobeny z odolného nylon, je to stejný materiál, který je použit k výrobě ostrých zbraní. Patka pažby je gumová a drobné díly ocelové. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up. V této zbrani byla již použita silikonová hop-up gumička a přesná hlaveň 6,03mm což rapidně zvýšilo přesnost zbraně.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace