FENIX PROTECTOR 1

Kdf 82. Kubelwagen. Wehrmacht

Nabídka
Cena: Nabídněte
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 773 565 152
Lokalita: Hlinsko v Čechách
Číslo inzerátu: 887475
Datum vložení: 28. 01. 2022 06:30
Kdf 82. Kubelwagen. Wehrmacht
Kdf 82. Kubelwagen. WehrmachtKdf 82. Kubelwagen. WehrmachtKdf 82. Kubelwagen. WehrmachtKdf 82. Kubelwagen. WehrmachtKdf 82. Kubelwagen. Wehrmacht

Popis:Kdf 82. Kubelwagen. Wehrmacht

Prosím číst celý popis! Na prodej originální podvozek+dily Kdf 82, vse 100%original. Páteř původní vin-štítek-2-09... Rok 1943. Velice slušný stav na renovaci, vsude původní šedá wh barva. Přední náprava kompletní, seda, žlutá barva, nebourané, bez poškození, převodovka+reduktory plně funkční, bez poškození a kompletní v původní barvě . Nádrž po starší oprave opiskovana. Přední okno top stav, celé originál, pod hnědou původní žlutá barva, plechy-meče napravy značené kdf po renovaci, plechy topení pod motor v sede a piskove barvě v perfektním kompletním stavu. 4 kusy obutých kol+jedno v původní žluté barvě. Prosím pouze seriózní nabídky, na email a sms nereaguji, děkuji. Otázky typu jaká je cena? Nevím, cenu určí nejlepší nabídka. Kdo chce original podvozek v dobrem stavu s originál vin cislem! na kdf ma šanci koupit. Možnost více foto na watsapp vážným zájemcům. Prodej pouze jako celek!!

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Další inzeráty od tohoto uživatele
Kdf 82. Kubelwagen. Wehrmacht Vozidla, technika, ND 13. 11. 2021 09:17
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace