AR 15 G&G HPA Polarstar F2

Nabídka
Cena: Dohodou
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 608 335 358
Lokalita: Liberec
Číslo inzerátu: 859202
Datum vložení: 27. 04. 2021 10:58
AR 15 G&G HPA Polarstar F2
AR 15 G&G HPA Polarstar F2AR 15 G&G HPA Polarstar F2AR 15 G&G HPA Polarstar F2AR 15 G&G HPA Polarstar F2AR 15 G&G HPA Polarstar F2

Popis:AR 15 G&G HPA Polarstar F2

Zdravím, Zkouším kdo by mi co nabídl za G&G Predator s koverzí na HPA systém od Polarstaru F2(rok záruka). Zbraň se díky jedné horní části navíc dá okamžitě předělat na DMR(stejný tlak, daleko větší dostřel), takže dvě zbraně v jednom a to se VYPLATÍ. Obě verze mají vlastní hlaveň delší je 420mm s MAXX Hop komorou, kratší 240mm s Provin komorou. Na obou hlavních je udělaný R- Hop, díky kterému dosahuje zbraň maximální přesnosti. Zbraň je kompletně Ready To Play. HPA engine F2 je vložený v červeném CNC mechaboxu od SHS. Ke zbrani prodávám dvě lahve 3000 PSI, regulátor od EPES a 1m dlouhá hadice též od EPES, custum baterie 180mA na napájení ovládacího mechanismu HPA, samozřejmě po dohodě mohu prodat i nějaké zásobníky. Zbraň je skoro nepoužitá (opravdu byla jen na dvou menších akcích, kvůli covidové přestávce).Cena je na dohodě, prosím o dvě věci, jednak prosím o slušné nabídky a prosím nenabízejte mi výměnu, za nic měnit nechci, pouze prodej.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace