FENIX PROTECTOR 1

Airsoftová replika zbraně AK

Nabídka
Cena: 5999 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Lokalita: Hostěradice
Číslo inzerátu: 869957
Datum vložení: 06. 08. 2021 15:26
Airsoftová replika zbraně AK
Airsoftová replika zbraně AKAirsoftová replika zbraně AKAirsoftová replika zbraně AKAirsoftová replika zbraně AKAirsoftová replika zbraně AK

Popis:Airsoftová replika zbraně AK

Prodám svoji zbraň, zbraň má naměřeno na 0,25g 2 Jouly 450FPS 137m/s ke zbrani přihodím slabší pružinu (zdarma), má za sebou teprve šest akcí, na zbrani nejsou žádné vnitřní úpravy, ke zbrani dodám šest funkčních zásobníku můžu zdarma dohodit další 3 vylomené (kdo má 3D tiskárnu stačí jen vytisknout ret a je jak nový), jeden funkční akumulátor Li-Po (Dean-T) 1200mAh 11.1V klidně přihodím i ty dva nefunkční (zdarma) za nabíječku se připlatí 200, ke zbrani mám Holo i s krytkou kdyby někdo chtěl tak připlatí 1200, na obrázku pod zbraní můžete vidět druhé předpažbí to k tomu přihodím taky zdarma kdyby někdo chtěl samotný sumky ke zbrani prodám k tomu za 200. Zbraň prodávám z důvodu nedostatku času je koníčku. Předám osobně v Hostěradicích nebo zašlu poštou.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace