ALP

Vojenský batoh Wisport Whistler 35l - neaktivní

Nabídka
Cena: 3 000 Kč
Lokalita: Brno
Číslo inzerátu: 650221
Datum vložení: 02. 03. 2017, 15:58
ARMY24
Vojenský batoh Wisport Whistler 35l
Vojenský batoh Wisport Whistler 35lVojenský batoh Wisport Whistler 35lVojenský batoh Wisport Whistler 35lVojenský batoh Wisport Whistler 35l

Popis: Vojenský batoh Wisport Whistler 35l

Prodám nový vojenský survival batoh Whistler vhodný pro krátké i delší výpravy i v extrémních podmínkách. Použitý pouze jednou pro přenesení věcí do auta a zpět. V přírodě nepoužívaný! Cena v soutěži. Popis produktu: Má na obou stranách i vzadu popruhovinu kompatibilní s připevňovacími systémy MOLLE na upevnění dalšího vybavení – kapsy, pouzdra, sumky, polní lahve a dokonce i větší předměty jako například karimatka. Přihrádka s elastickou síťovinou zabraňuje pohybu obsahu. Má velkou komoru na hydratační systém Camelbag a otvor pro hadičku na pití. Menší příslušenství pojme malá kapsa s kapacitou cca 3 l. Další 4 rovné kapsy poslouží na uložení dokumentů nebo třeba map velikosti A4 a dokonce i notebooku. Nabízí možnost rozšíření úložného prostoru o přídavné boční kapsy Wisport® RACCOON o objemu 9 l. Úpravou horních popruhů je možné nastavit vzdálenost od zad uživatele, což poskytne lepší ventilaci a částečně ulehčí ramenům. Batoh je dodáván s pončem / ochranným návlekem do deště. Díky přezkám typu Fastex na postroji batohu, může být batoh v případě potřeby rychle sundán / odhozen. Objem: 35 litrů. Nosný systém: SAS Military. Upevnění: 2 ramenní popruhy 1 bederní popruh – všechny se zapínáním na přezky. Materiál: nylon Cordura®. Spony / přezky: WISPORT®. Zipy: ITW NEXUS, YKK®. Hmotnost: 1 600 g. Počet vnitřních komor: 2. Počet kapes: 4 – vnitřní i vnější. Rozměry: 50 cm x 33 cm x 23 cm. Účel: survival, vojenský, ASG, jednodenní batoh. Nosný systém SAS® Military SAS = Semi Adjustable System Nosný systém SAS® je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení. Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu. Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu. Dalším důležitým ukazatelem je dobrá stabilita batohu. Díky napevno všitým ergonomicky tvarovaným popruhům poskytuje systém batohu výbornou stabilitu. Tento systém dovede vyrovnat také nerovnoměrné rozložení obsahu a také dynamické zatížení, vznikající například při lezení nebo při lyžování. Všechny komponenty batohu, které jsou v přímém kontaktu s tělem uživatele, jsou ergonomicky tvarovány a jsou pokryty prostorovou mřížkou / síťovinou AIR NET a AIR MESH, která umožňuje cirkulaci vzduchu a tím větrání zad uživatele batohu a odvádění potu a vlhkosti, především při delších cestách.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Další inzeráty od tohoto uživatele
Svítilna M-FORCE MX-T160 Zbraně, nože, pyro 02. 03. 2017, 16:13
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace