FENIX PROTECTOR 1

UHC Super 9 X Double Bolt + optika Tasco - neaktivní

Nabídka
Cena: 1 800 Kč
Facebookový profil inzerenta:
Lokalita: Litoměřice
Číslo inzerátu: 722534
Datum vložení: 05. 08. 2018, 21:39
CENOVÉ BOMBY
UHC Super 9 X Double Bolt + optika Tasco
UHC Super 9 X Double Bolt + optika TascoUHC Super 9 X Double Bolt + optika TascoUHC Super 9 X Double Bolt + optika TascoUHC Super 9 X Double Bolt + optika Tasco

Popis: UHC Super 9 X Double Bolt + optika Tasco

Prodávám svoji airsoftovou odstřelovací pušku od firmy UHC. Původně kupovanou asi před cca. 4 lety na https://airsoftshop.cz/product_info.php/manufacturers_id/2/ products_id/3506?osCsid=nslev68h7p1ce5ibilmh0tea41 Jedná se poměrně o unikátní systém s jednoduše vyměnitelným závěrem. Kdy můžete zvolit bud plynovou nebo manuální variantu. Závěry mám oba, ale u plynového mi chybí tato součástka: https://airsoftshop.cz/product_info.php/manufacturers_id/2/ products_id/3083 Dále ke zbrani již nemám umělé patrony, které mají ovšem spíše dekorační funkci, jelikož zbraň dokáže při použití manuálního závěru, imitovat vyhození nábojnice, ale praktické využití je obtížné , jelikož jste omezeni na 5 nábojů a pokud nechcete před každou akcí kupovat za cca 50 kč asi 20ks nábojnic nových tak si je musíte ještě sbírat :D. Zbraň je po vizuální stránce ve výborném stavu, žádné škrábance, praskliny, odřeniny. Nebyla v žádné akci a stříleno z ní bylo za celou tu dobu jenom asi 2x.(naposled před třemi lety) Odstříleno nemá více než 100 kulí. Nedokážu na 100% říct že je funkční, protože jak sem již zmiňoval, naposled sem z ní střílel asi před 3 lety. Všechny technické parametry se dozvíte z prvního odkazu. Dále prodávám optiku Tasco : https://www.walmart.com/ip/Tasco-3-9x40- Riflescope/47487533 Kupována společně s puškou, také nikdy nepoužita v akci. Je uplně jako nová až na 2 drobné oděrky na krytkách. Prodávám buď jako komplet puška+optika za 1850 Kč včetně poštovného, nebo samostatně: puška za 1500 Kč a optika za 500 Kč +poštovné. Máte-li jakékoliv další otázky volejte na uvedené telefonní číslo. Možná také výměna za AK-47 + doplatek, záleží jen na domluvě :).


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací