FENIX PROTECTOR 1

Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1

Nabídka
Cena: 3000 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 777 337 234
Lokalita: Kladno
Číslo inzerátu: 865368
Datum vložení: 20. 06. 2021 19:22
Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1
Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1

Popis:Tokyo Marui FA-MAS 5.56mm-F1

Dobrý den, nabízím FA-MAS 5.56mm-F1 od firmy Tokyo Marui v elektrice. Jde o mou první elektriku pořízenou velmi dávno na rozjezd. Zbraň mohla být používána třeba rok aktivně, pak jsme začali nakupovat dál a dál a od té doby ležela uskladněna v pokoji. Stav zbraně viz fotky, je místama otlučená zejména dvojnožka a přední část hlavně. Plasty vržou a občas to znepříjemní nenápadný přesun. Bohužel chybí horní krytka na pažbě, pod kterou je regulace hopu - regulace hopu je odkrytá. I po x letech když jsem ji vyndal z krabice a připojil baterku, tak zbraň střílí bez problému. Při přepínání režimu střelby (za zásobníkem na spodní straně pažby) zbraň na full auto střílí bez problému, při přepnutí na single fire je nejspíš špatný kontakt někde a zbraň občas střílí a občas ne. Myslím si že se pouze opotřeboval přepínač režimů střelby. Opravdu dlouho ležela bez povšimnutí, chtělo by to servisní prohlídku, možná vyměnit hop up gumičku, vyčistit atd. Zbraň má velmi šikovnou funkci "uvolnění" pružiny po ukončení střelby (tlačítko za přepínačem režimů střelby), díky tomu není pružina zaseklá v namáhaném stavu, a pokud se zbraní třeba měsíc nehrajete, tak pružina zbytečně netrpí. Je vhodná na začátek, pro někoho na vyzkoušení airsoftu a první hry. Ke zbrani je původní funkční nabíječka, tyčová plnička zásobníků, 3x tlačák cca 60 ran, 1x točák, baterka není součástí (původně 8,4V LP s velkým konektorem). Cena 4000Kč včetně dopravy (počítám s dopravní společností kvůli rozměrům krabice). Pokud by měl někdo zájem poprosím o komunikaci přes email / SMS, v práci jsem mimo telefon.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Další inzeráty od tohoto uživatele
Ghillie / hejkal na jaro a léto (VSO) Oblečení, obuv 08. 06. 2022 14:30
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace