FENIX PROTECTOR 1

SRS A2 16" v upgrade s příslušenstvím

Nabídka
Cena: 19500 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 722 702 742
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 973120
Datum vložení: 21. 11. 2023 11:47
SRS A2 16" v upgrade s příslušenstvím
SRS A2 16" v upgrade s příslušenstvímSRS A2 16" v upgrade s příslušenstvímSRS A2 16" v upgrade s příslušenstvímSRS A2 16" v upgrade s příslušenstvímSRS A2 16" v upgrade s příslušenstvím

Popis:SRS A2 16" v upgrade s příslušenstvím

Z důvodu kompletního přechodu na HPA bych rád nabídl svoje SRS. Základ je 16" sport, ale je k němu i nové originální covert hliníkové předpažbí, 5 kovových zásobníků s prodlouženými podavači (vypotřebujete všechny kuličky, přikládám i krátké původní), jeden základní plastový zásobník. Dále pak původní lehký píst se vzduchovou brzdou (pro použití na low limit, měl jsem do Klecan na 2J). Kompletni zbytek příslušenství k variabilnímu pístu a vzduchovým brzdám. Původní kulatou koncovku natahovací páky (je osazena značně lepší koncovka operator). Náhradní SRS gumičku. Tři díly koncovky pažby. Pružiny 90N, 95N, 100N, 120N, 150N a původní pružinu. Aktuálně je osazena 150N (jedna je navíc). Dále nechávám potah od Novritsche, který krásně kryje celé SRS včetně originálního tlumiče, který k pušce také nechávám. Na pušce osazená optika od Novritsche a to konkrétně Rifle scope premium, včetně sluneční clony a killflashe. V pušce je 6,05 kovaná nerezová hlaveň PDI 430mm, která je cca 1cm protažená do tlumiče. Nerezová cnc hopup komora MAXX SRE. Gumička maple leaf macaron 70°. Originální silverback variabilní píst s silverback advanced hlavou pístu. Původní trn byl nahrazen silverback teflonovým trnem. Aktuálně je SRS naladěné na 3,5J s 0.49g bb. Díky extrémně rychlé výměně pružiny a pístu, lze během chvilky osadit lehčím pístem a slabší pružinou. V tomto kompletu jsem hrál na 2J s 0.32g bb, 3J s 0.46g bb a 3,5J s 0.49g bb. V aktuální konfiguraci mám změřený dostřel na A3 terč 9/10 na 100m. Dal jsem i více, ale to už je dost o povětrnostních podmínkách a samozřejmě skillu střelce. Preferuji osobní předání s prohlídkou, vyzkoušením a přeměřením. Cena je za komplet. Eventuálně mohu nechat bez optiky, to je na domluvě. Případná výměna asi jen za LCT/NPO VSS Vintorez nebo LCT/NPO SVD. Případně nějaké zajímavé GBBR. Více fotek a měření zašlu, zde je limit na 6 fotografií.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace