FENIX PROTECTOR 1

Prodej komplet věcí na airsoft - přezbrojuji - neaktivní

Nabídka
Cena: Nabídněte
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 737735
Datum vložení: 05. 12. 2018, 09:12
CENOVÉ BOMBY (521)
Prodej komplet věcí na airsoft - přezbrojuji
Prodej komplet věcí na airsoft - přezbrojujiProdej komplet věcí na airsoft - přezbrojujiProdej komplet věcí na airsoft - přezbrojujiProdej komplet věcí na airsoft - přezbrojuji

Popis: Prodej komplet věcí na airsoft - přezbrojuji

Prodávám i jednotlivě Z důvodu kompletního přezbrojení prodávám věci na fotce. Cenu nabídněte. Něco má drobné vady, ale vše je funkční a zbraně jsou pravidelně servisované. Takto jsem v tom běhal cca rok a je to špičkový komplet. Opravu potřebuje jen dlouhý zásobník na pistole (přetěsnit - není tak snadno demontovatelný) a jedna přídavná baterka je kaput, ale ten case je použitelný. Zbraně: DBoy KAC PDW 105m/s (0.20g) - aktuálně po plném servisu z Morrise - výměna pístu a dalších dílů 105-110m měřeno minulý týden. . Baterka uvnitř (duté předpažbí) a k tomu 1 náhradní funkční baterka v externím case. Zásobníky pro KAC PDW marui 3x tkĺačák, 1x točák. Kolimátor. Pistole 1, KJW 1911 - 120m/s - potlučená, ale plně funkční a velice dobře létá - v létě dostřel klidně 60m zcela rovně. bez problémů funguje celoročně. Ale v zimě je nutné mazat přiloženým olejem a plnit propylenem. Tato pistole je zlatíčko. Pistole 2, T. Marui - full auto only - drobné poškození ve střevech, ale plně funkční. - nedoporučuji na propylen. Velmi rychlá automatická pistole vhodná spíše pro exteriér. Dává hrozivě a v místnosti někoho snadno zraníte. Minulý týden měřeno 78m/s (0.32g). Používal jsem ji na vystřílení se z průšvihů - je to peklo. Zásobníky na obě pistole jsou kompatibilní. Zásobníky do pistole jsou plně rozložitelné a je k tomu i klíč na demontáž a čištění zásobníků. Všechny zbraně a příslušenství k nim se vejdou do pouzdra. Co ještě stojí za zmínku: pouzdro na pistole pro rychlo-tasení. Spičkové pouzdro kompatibilní se oběma pistolema. Batoh stál 2000 a je opravdu dobrý, ale je bez vnitřního vaku na vodu - prasknul, ale je v něm na něj prostor i uchycení. Svítilna na zbraň je shit, ale dá se použít. Všechny sumky na fotce jsou molle a možno libovolně kombinovat. Dotazy prosím volat, rád zodpovím všechny dotazy. Možnost předání osobně . Bratislava, Brno, Praha. (nebo někde po cestě, jezdím pravidelně tuto trasu)


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Další inzeráty od tohoto uživatele
Prodej věcí Airsoft 06. 12. 2018, 13:10
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací