FENIX PROTECTOR 1

Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy) - neaktivní

Nabídka
Cena: Dohodou
Lokalita: Plzeň
Číslo inzerátu: 821251
Datum vložení: 31. 07. 2020, 15:27
CENOVÉ BOMBY (291)
Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)
Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)

Popis: Prodám originální stany americké armády - TENT, GENERAL PURPOSE, MEDIUM (2 kusy)

STAN Č. 1 První stan je vyroben v roce 1955 viz fotografie originálního výrobního štítku. Jedná se o první výrobní sérii GP Medium (celkem rarita), která nahradila dřívější typ M-1942 Squad Tent a byla stále vyrobena z velmi silného a kvalitního bavlněného plátna vysoké gramáže (v podstatě stejné jako plátno na amerických druhoválečných stanech). Rozměr stanu je 10m x 5m (výška cca 3m). Na svoje stáří je stan stále ve službě schopném stavu a v posledních letech byl pravidelně využíván při řadě vojensko-historických akcích, kde vždy velmi dobře posloužil za jakéhokoliv počasí. Stan má již opravované defekty (především ve střešní části) a to buď prošitím nebo lepenými záplatami viz fotografie. Sem tam jsou nějaké další oděrky či menší díry, ale i tak je celkově stále velmi dobře voděodolný. Boční zipy jsou spíše nefunkční (někde chybí jezdce). Kotevní lana jsou prakticky všechna nová v podobě kvalitního jutového provazu. Stan také umožňuje zavedení kamen a má prostřihy pro komínovou rouru (jeden prostřih je oplechován). Ke stanu náleží sada tyčí, kdy 10ks bočních je zcela nově dělaných, dále 4ks dveřních tyčí (stav viz foto) a také dvě hlavní nosné tyče (ty na fotografii nejsou, jedná se o 3m vysoké tyče v kuse, POZN.: Hlavní tyče, na kterých stan stojí na fotografii, nejsou součástí prodeje). Ke stanu je rovněž 16ks kotevních kolíků. Foto příslušenství - https://reenassn.rajce.idnes.cz/Stany_-_prislusenstvi/ Kompletní fotogalerie stanu: https://reenassn.rajce.idnes.cz/Stan_c._1/ STAN Č. 2 (pouze plátno) Druhý stan je typově stejný jako první a je vyroben na konci 60. let (liší se již typem použitého plátna). Také tento stan byl v posledních letech hojně užíván na vojensko- historických akcích, ale jeho stav je horší viz fotografie. Má řadu děr, které bohužel byly bývalým majitelem většinou neprofesionálně opraveny pomocí nějaké zalepovací pásky na moderní stany. Rovněž má vytrhaná některá oka a sepínání rohových bočnic je také poškozené. Stále však dokáže posloužit jako dobrý přístřešek a leccos by v případě věnování větší péče šlo opravit. Lana jsou celkem v dobré kondici. K tomuto stanu nenáleží tyče ani kolíky (ty si však šikovná parta jistě dokáže vyrobit), jedná se o samotné plátno. Kompletní fotogalerie stanu: https://reenassn.rajce.idnes.cz/Stan_c._2_pouze_platno/ Upřednostňujeme prodej obou kusů najednou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací