FENIX PROTECTOR 1

Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.

Nabídka
Cena: 666 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 723 124 445
Lokalita: Janské Lázně
Číslo inzerátu: 865797
Datum vložení: 24. 06. 2021 18:19
Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.
Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.

Popis:Oldschool gear LBT, BHI, ABA, SOE..etc.

Zdravím, mám k prodeji několik vest a nosných systémů plus dalších XYZ sumek, něco repro něco originál. Repro ABA QRV vest od "squadron sew shop" ABA QRV je jedna z prvních "modulárních vest" s kořenama už v 80s. Je to klasika na 90s navy seals při vbss operacích nebo greenside akcích. Stav 6/10 (orezlé drugy, nutno opravit sucháč na levé straně, nutno přidat fastex na batoh. Batoh a GP pouch z pravého ramena v ceně) Cena 1000.-- Repro BALCS od Guardera ve WDl stříknutej krylonem. Klasika pro každýho seala, věc ideální na období začátku milénia. Stav 8/10 (je zbastlenej krylonem po vzoru pár fotek, vnitřní guma již nepruží, na funkci nemá vliv) Cena 1600,-- BHI Harness oldgen s orlicí Greenside klasika, možno prodat se sumkama nebo bez, eventuelně umím poskládat i jiné sumky. Tak jak je na foto (harness, opasek, dvě canteeny, dvě zásobníkovky, bhi radio pouch, bhi medic pouch, lbt 200rd pouch) Stav 9/10 Cena 4500,-- (možno poskládat i jinak, eventuelně prodat bez sumek) Oldgen BHI ISAAK v TANu Harness vychází z LBT 1195j. Každej oldgen a cool sealák musí aspoň jeden takový harness mít Stav 8/10 Cena 10000,-- Nejlepší na konec, vlhkej sen každýho collectora. Special Operations Equipment Patrol vest. (SOE patrol vest) Zelená s černým lemováním, ikonická klasila, zhltne 12 stanagů a to ještě nemáš ani 1st lajnu! Vesta má dataci fastexů 99 Stav 8/10 nikde se nepáře ale je to přes 20 let starej kus nylonu z dob kdy zakladatel SOE šil gear na objednávku v garáži svojí mámy!! Cena 13000,-- ... Pokud by vás zajímaly ještě jiné věci, tak mám dále hromadu sumek, nějaký nákoleníky...etc. Všecko z obdobných let jako tyhle vesty. Detailní fotky umím poslat na mail.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace