FENIX PROTECTOR 1

KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !

Nabídka
Cena: 13500 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Lokalita: Mikulov na Moravě
Číslo inzerátu: 914021
Datum vložení: 23. 09. 2022 17:34
KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !
KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !

Popis:KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství !

K prodeji GBB replika škorpiona. Osazeny real steel díly - pažba se základnou a dřevěná pažbička. Součástí prodeje je i velice povedená replika tlumiče od Spear Arms (jde pouze o dutou repliku s molitanem - nejedná se o power-up model). Ke zbrani náleží 4x krátký zásobník + 1x dlouhý. Všechny zásobníky těsní a fungují. Dále je k němu origo ČSLA podpažní pouzdro + 2xkožená sumka a samozřejmě původní díly (pažbička+pažba). Zbraň jsem kupoval již z druhé ruky - nemám k ní krabici. Ve vnitřku jsem se nevrtal (k hlavni s gumičkou se nelze dostat skrze stržený šroub) - spodní část se spoušťovým mechanismem normálně přístupná jednoduchou rozborkou. Zbraň je plně funkční, bez vad. Střílí to cca 80-85m/s s 0,3g kulema (měřeno při 21°C na SmartGasu - ekvivalent Greengasu). Nejlepší je na něm samozřejmě fullauto a zběsilá kadence - ta zaručeně vykouzlí úsměv na obličeji :) Škorpíka mám asi 2 roky a krom občasný střelby pro radost jsem ho na akci neměl - a proto ho i prodávám. Neměním, pouze prodej. Rozumný domluvě se nebráním, ale nepotřebuju to nutně prodat, tím míň pod cenou.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Další inzeráty od tohoto uživatele
KSC vz.61 Škorpion GBB - bohaté příslušenství ! Airsoft 22. 08. 2022 13:08
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace