FENIX PROTECTOR 1

Kompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACM

Nabídka
Cena: 2800 Kč
E-mail: kontaktovat inzerenta
Telefon: 728 551 403
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 883825
Datum vložení: 23. 12. 2021 19:29
Kompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACM
Kompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACMKompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACMKompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACMKompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACMKompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACM

Popis:Kompletně vybavená taktická vesta CIRAS od ACM

Nabízím kompletně vybavenou taktickou vestu CIRAS od ACM. Vesta je v naprostém pořádku, nikde není natržená nebo poškozená. Na vestě je následující příslušenství (u všeho je uvedena původní cena). Součástí vesty jsou i přesné repliky SAPI plátů, kde přední je vyplněn sádrou, takže při použití hydrovaku v zadním batohu vesta nemá tendenci přepadávat dozadu, navíc krásně drží tvar a přidává realističnosti při nošení. Prodám pouze jako celek, nerozprodávám po jednotlivých částech! Zásobníky a nášivka AČR nejsou součástí prodeje. • ACM taktická vesta CIRAS (PC 1 600,-) • Condor sumka pro 6x zásobník M4 (PC 1 000,-) • Pantac SAPI pláty (jeden vyplněn sádrou – váha 2,3 kg, druhý původní, dnes těžko sehnatelná věc, PC 800,-) • Condor hydratation carrier II coyote - k vestě skvěle padne, 2 kapsy na kuličky nebo vybavení, přichycen přes MOLLE vazbu vzadu velká kapsa na hydratační vak, otvory na hadici, materiál 1000D Cordura (PC 2 000,-) • Na vestě je dále 1x sumka na vysílačku (pasuje na Baofeng UV-5R), 1x velká sumka na lékárničku/vybavení, 1x sumka na 2 pistolové zásobníky / plničky (PC 300,-) Původní cena včetně příslušenství: 5 700,- Cena nyní: 2 800,- • Na vestě mohu ponechat i anténu Nagoya (asi 35 cm) a headset s přepínačem (cena + 200,-) • Pokud nemáte M4, mohu hlavní sumku vyměnit za 3xAK + 2xAK sumky. Rovněž mám k dispozici admin sumku, sumku na velkou vysílačku (cena po domluvě) • V rámci jiného inzerátu prodávám hydratační vak Source WXP Upgrade Kit 3 litry, včetně ramínka na sušení vaku (cena + 750,-) Preferuji osobní předání Praha 5 (Kralupy nad Vltavou) / pošta je také možná. Pouze však po předchozím uhrazení kupní ceny a poštovného). Nerezervuji, kdo dřív přijde, ten dřív... :) Pište nejlépe rovnou na email: mt.masak@gmail.com Na FB také reaguji, ale určitě méně často. Díky.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:  *
Váš dotaz:  *
 

Přeposlat inzerát

Pole označená * jsou povinná.

Vaše jméno:
Váš e-mail:  *
E-mail Vašeho známého:  *
Váš vzkaz:  *
 

Editace / smazání inzerátu

Pro editaci nebo smazání inzerátu se přihlaste ke svému účtu.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace