FENIX PROTECTOR 1

Gerber Bear Grylls Paracord - hladké ostří - neaktivní

Nabídka
Cena: 800 Kč
Lokalita: Duchcov
Číslo inzerátu: 784178
Datum vložení: 10. 11. 2019, 16:49
CENOVÉ BOMBY (882)
Gerber Bear Grylls Paracord - hladké ostří
Gerber Bear Grylls Paracord - hladké ostříGerber Bear Grylls Paracord - hladké ostří

Popis: Gerber Bear Grylls Paracord - hladké ostří

Prodám nůž GERBER. Jedou použitý jinak vystavený, koupený na alze a ještě rok v záruce(na alze). Každopádně firma GERBER poskytuje na své produkty záruku 25 let. V případě zájmu napište na Arow.play@gmail.com https://m.alza.cz/sport/gerber-bear-grylls-paracord-hladke- ostri-d4155474.htm?kampan=adwsp_sport_bee_pro_camping- a-outdoor_sport-gerber-bear-grylls-paracord-hladke-ostri- spt5386&ppcbee-adtext-variant=sleva- 15&gclid=Cj0KCQjwsvrpBRCsARIsAKBR_0KGPYCtlql5tQcOmD CWFscTTwjCcs04Xp6lx4wjLd- Nvtc2OFRg56saAqwFEALw_wcB Info: Nůž pro přežití navržený s ohledem na maximální funkčnost! Skvěle vyvážený se spolehlivou čepelí i úchopem, který perfektně padne do každé ruky. Čepel s hladkým ostřím o délce 8,3 cm je vyrobena z kvalitní nerez oceli. Odolává korozi, dlouho drží ostří a díky fulltang konsrukci vydrží téměř jakékoliv zacházení. Rukojeť poskytuje bezpečný úchop jak s návinem padákové šňůry, tak i bez něj. Navíc díky hluboké prohlubní pro ukazovák zamezuje sklouznutí ruky na čepel v okamžicích, kdy potřebujete pro řezání vyvinout opravdu velkou sílu. Součástí je také lehké flexibilně využitelné pouzdro z tvrzeného plastu. Nůž v minimalistickém designu podřízeném maximální funkčnosti! Čepel z korozi vzdorné oceli 5Cr15MoV s hladkým ostřím o délce ostří 8,3 cm Mimořádně odolná fulltang konstrukce Ergonomicky tvarovaná rukojeť s návinem univerzálně využitelné padákové šňůry (144 cm) Nízký profil nože po celé délce Lehké flexibilně použitelné pouzdro Pokyny pro přežití - kapesní příručka s instrukcemi jak si počínat v obtížných situacích (v AJ) Lehké flexibilně využitelné pouzdro Velice tvrdé a lehké pouzdro z tvrzeného plastu poskytuje nejen prostor pro bezpečné uložení nože, ale také flexibilní způsob nošení. Pouzdro je možné připevnit na opasek či jiný popruh, otočit jej do čtyř směrů dle osobních preferencí, případně je můžete nosit zavěšené na krku. Padáková šňůra Padáková šňůra v délce 114 cm navinutá na rukojeti poskytuje pohodlný úchop. Když ji odmotáte, můžete jí použít k výrobě provizorní dlahy, na opravu sněžnic a mnoho dalších věcí.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Další inzeráty od tohoto uživatele
MAČETA GERBER GATOR BOLO, HLADKÉ OSTŘÍ Zbraně, nože, pyro 10. 11. 2019, 16:44
NŮŽ SCHRADE EXTREME SURVIVAL SCHF9 Zbraně, nože, pyro 10. 11. 2019, 16:40
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací