FENIX PROTECTOR 1

Airsoft zbraň M14, pruzina M160!! - neaktivní

Nabídka
Cena: Dohodou
Lokalita: Holýšov
Číslo inzerátu: 672427
Datum vložení: 15. 08. 2017, 13:04
ARMY24
Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!
Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!

Popis: Airsoft zbraň M14, pruzina M160!!

Nabízím svoji airsoftovou zbraň M14. Je to opravdu velice dobrá zbraň s velkým upgradem. Pravidelně servisovaná, v posledním servise proběhl další upgrade, kde bylo namontována pružina M160!! SHS, dále sada kol, šikmé zuby, zátěžová, 100:200, SHS. Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 3, SHS, krátký motor, vysokozátěžový, SHS, nízkoodporová kabeláž. Ve zbrani je mnoho úprav. Střílí naprosto nádherně, kamarádi vždy obdivovali moji zbraň. Má poměrně velkou sílu a dá se s ní lehce zranit, tak budu rád když přijde pod ruce zoodpovědné osobě. Má přepínač na jednotlivky nebo na dávky...obojí bez problémů. Zbraň je nastříkaná a vypadá to pěkně. Ke zbrani přidám zdarma popruh na nošení, tlumič, puškohled (žádný šmejd za pár stovek,skrz který je vidět rozmazaně, kouknete a vidíte naprosto čistě a krásně. Občas jsem zkoušel puškohledy kamarádů a žádnej se nevyrovnal tomuhle, má 3-6 zoom, vepředu takový "kroužek" na zaostření pro svoje oko, aby si každý zaostřil jak mu to vyhovuje, taky má 11 intenzit podsvícení...rozsvítí se červeně křížek, akorat má asi nejakej blbej kontakt někde, protože světlo problikává, uz jsem to ale nerozebiral, protože jsem to stejnak nepoužíval), ris lišta na puškohled samozřejmostí, 3x zásobník, 1x točák spíš na díly (uvnitr něco prasklo a netočí, 1x točák skoro nový na asi 470BB, 1x tlačák (můžu přidat ještě 2 zásobníky na díly), mám k ní i koncovku hlavně kdybyste chteli sundat tlumič. Kule si odzkoušejte sami, ale doporučuji 0,30g. Mám k ní spoustu náhradních dílů, díly co v ní dřív byli. Zbraň prodávám opravdu nerad, je radost z ní střílet, ale je nevyužitá, spíš mi tu jen visí na zdi na držákách a je škoda aby taková zbran nebyla využitá. Akorát jednu vadu přece jen má, praskl mi takovej kousíček držáku, kterej drží spoušť, proto je na ni páska aby spoušť nevypadla, už jsem nescháněl novou, ale hral jsem s tim pár akcí a vůbec mi to nijak nevadilo. Ve zbrani je asi už přes 20 000.Prosím pište mi na email.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací