FENIX PROTECTOR 1

Airsoft zbavuji se zbytků - neaktivní

Nabídka
Cena: Dohodou
Facebookový profil inzerenta:
Lokalita: Jihlava
Číslo inzerátu: 675949
Datum vložení: 12. 09. 2017, 19:40
ARMY24
Airsoft zbavuji se zbytků
Airsoft zbavuji se zbytkůAirsoft zbavuji se zbytkůAirsoft zbavuji se zbytkůAirsoft zbavuji se zbytkůAirsoft zbavuji se zbytků

Popis: Airsoft zbavuji se zbytků

Zdravím, chci se zbavit zbytků věcí na airsoft, botky nechám zvlášť (Bates nevím co.. Vel. EUR 42, podrážka vibram, jednu sezónu běhaný), za 1800 kč, při osobním předání a rychlém jednání, sleva 200,- (původní cena 3900,-) Zbytek gearu nechám jako set (prodám pouze jako celek - na zprávy typu "za kolik necháš batoh, helmu, vysílačku..." apod. nereaguju. V setu je: - Šňůra na sekundárku (písek) - Replika helmy "FAST Emerson" olive + potah na such. zip multicam + brýle obyč. prosekávaný plecháče. - 2x patch such zip - Brýle Swiss arms v orig futrále - Nepoužitý chrániče loktů - Písková palestina (orig, žádná umělotina z tržiště :) - 1x Olive krytka RIS lišty - Plastová plnička - Obyč vysílačka vč. baterek - Headset (jedno ucho, mikrák, gumový popruhy, propojovací kabel "push to talk") - samozřejmě KOMPATIBILNÍ s vysílačkou :) - Nějaká zelená síťka.. :D - 2x sumka alá houbař - Neopren. chránič obličeje na such. zip - 2x nějaký pytle s koulema.. v obouch je cca 1/3.. - Multicam Taktický MOLLE batoh - polstr. záda, kapsy 4+1 Jako NOVÝ, nikde otrhaný, prošoupaný.. prostě krásný stav ;) Celej set nechám při rychlým jednání za 1800,-, opět cena při osobním předání a rychlým jednání klesne o 200,- Prosím volat na mobil, pokud nebudu zvedat, jsem v práci a zavolám hned, jak budu moct. Popř. psát smsky. Na mail moc nechodím, takže se může stát, že sice napíšete jako první na mail, ale někdo napíše smsku.. tím pádem je prodáno telefonistovi ;) Volat / psát prosím pouze vážní zájemci, ceny jsou pevný a nehodlám smlouvat, už takhle si myslím, že to všechno je za hubičku :) Díky, budu se těšit na odpovědi.. inzerát platí do smazání.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
POP UP
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací