FENIX PROTECTOR 1

Momentálně zde probíhá dražba dřevěných vlajek – každý týden se draží jedna vlajka, která pomůže konkrétnímu klientovi Spolku VLČÍ MÁKY.
Děkujeme za zájem a případnou pomoc.

Originální dřevěná vlajka ČR (č.2)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 2) jde na podporu vojáka J. Z. (viz příběh níže).

Z vojenské služby byl J. Z. propuštěn v důsledku onemocnění nervové soustavy. I přes opakované rehabilitace má pracovní omezení, která zužují výběr civilního zaměstnání, zatímco bere jen částečný invalidní důchod. V rámci programu Army Help – Restart mu Spolek VLČÍ MÁKY pomáhá skloubit nové přiměřené zaměstnání, dostupné bydlení a pokračování v rehabilitacích. Zisk z dražby této vlajky poputuje na dopomoc s bydlením, kdyby to bylo více, tak i doplatek na rehabilitace.

8 000 Kč Vyhrává: Del Infe Datum konce: 13.03.2020

Originální dřevěná vlajka ČR (č.1)

Předmětem aukce je 1 kus originální dřevěné vlajky ČR (60x40 cm) ruční výroby v limitované edici 30 ks. 100 % výtěžku z prodané vlajky jde na podporu konkrétní osoby. Tato konkrétní vlajka (s číslem 1) jde na podporu vojáka P. R. (viz příběh níže).

Voják P. R. utrpěl ve službě výhřez plotýnky a při první operaci utrpěl těžké poškození nervu. Absolvoval pak několik reoperací, včetně voperování neurostimulátoru. Na operacích a rehabilitacích tráví už 12 let, stal se plným invalidním důchodcem a jeho „prací" je každodenní bolestivá dřina, aby se jeho stav dále nezhoršoval, v čemž je mu velkou oporou manželka. Ministerstvo obrany mu nevyplatilo náhradu za snížené společenské uplatnění, v roce 2017 dokonce přestalo doplácet za léky a rehabilitace. Požadovalo přezkum a jmenovalo lékaře, který se od září 2018 neozval. Zisk z dražby je třeba použít na doplatky za nezbytné rehabilitace a právní služby k „odblokování" MO.

6 700 Kč Vyhrává: Rosomak Datum konce: 06.03.2020

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací