ALP

vymením za spolehlivou zbran - neaktivní

Nabídka
Cena: Dohodou
Lokalita: Brno
Číslo inzerátu: 620582
Datum vložení: 26. 07. 2016, 15:40
ARMY24
vymením za spolehlivou zbran

Popis: vymením za spolehlivou zbran

Ahoj všichni, mam tady M16 od SA v kovu s kulatym predpažbím v zakladu se 120,ovšem pretesnenou a lita kolem 145-150m/s zbran patrí mezi elitu mezi "činama" vnitrni díly me prekvapili kvalitou a zpracovaním. ke zbrani dam tri zasobníky z toho jeden točny, bez optiky a jinych futuristickych vyfikundací, jen transportní ucho. odkaz zde https://www.actionshop.cz/sa-m16a3-sa-b06-2 a dále jedna raritka AKM AIMS od E&L cena odpovída kvalite zpracovaní, je to poznat na vaze. odkaz zde https://www.actionshop.cz/el-akm-aims-el-a111-2 v zakladu okolo 131-135m/s podle ceritfikatu ktery přiložím. dam k tomu tri magy, dva točne na 600 a jeden tlačny. zbran mam asi mesíc, ovšem mi uplne nevyhovuje skrz vystroj kterou uprednostnuju. do zbrane jsem jakkoliv nezasahoval. rad bych je vymenil budto obe zaraz za nejakou vymazlenou zbran (M4 s granatometem od nejake seriozní značky, nebo proste jakoukoliv zbran s dobrym vnitřkem a zadnym venkovním vaklem.) proste zbran ktera by alespon trochu odpovídala cene techto dvou(nebo alespon te dražší) a nebo zvlast. co se prodeje tyče tak za 10.000 za obe bych to videl jako fer cenu. nevnucuji jen nabízim. prosím jen solidní jednaní z vaši strany. to same mužete čekat odeme. prosím žadne sms ve tvaru zdar mam tu L96 v zakladu ale je peckova nebo mam tady kalacha v plastu ale stříli až za roh. to prosím taky ne. rad bych všechno ohledne inzeratu resil po SMS nebo telefonicky. na email se nedostanu často. (spíš vubec) s posílaním nemam problem ovsem nejlepe po zaplaceni postovneho predem nebo osobní predaní. SU z BRNA ... ale nedela mi problem dojet cca 100 km okolo. tzn. do Aše a nebo Varu už nejedu :D toť asi vše k memu inzeratu. kdyby vas neco zajimalo tak me vždy stihnete na mobilu jsem prakticky stale on call. díky a at se softově daří.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace