ALP

M4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/S - neaktivní

Nabídka
Cena: 7 000 Kč
Lokalita: Přelouč
Číslo inzerátu: 619528
Datum vložení: 16. 07. 2016, 23:23
ARMY24
M4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/S
M4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/SM4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/SM4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/S

Popis: M4 RAS - CELOKOV, UPGRADE, HIGHSPEED - 135 M/S

kdykoliv volejte a pište Prodám M4 s různými doplňky. Důvod prodeje: nemám čas Specifikace a Upgrade: -Přesná mosazná hlaveň 6,04mm v délce 363mm. Po odšroubování dílu vnější hlavně může procházet tlumičem -Vysoce zátěžový elektromotor s kuličkovými ložisky. Jeden z nejsilnějších motorů na trhu! -Zesílený mechabox typ 2 -Vysokorychlostní ozubená kola -Nízko-odporová stříbrná kabeláž včetně kontaktů. V pažbě konektor Mini Tamiya. -8mm kuličková ložiska pro hladký převod ozubených kol -Ocelová pružina M110 s progresivním vinutím, která ani po dlouhodobém užívání neztrácí výkon. -Nerezový vodící trn s kuličkovým ložiskem pro snadné osové otáčení tlačné pružiny -Odlehčený píst s plným kovovým ozubením po celé své délce -Lehká protitlaká hlava pístu s kuličkovým ložiskem -Nerezová hlava válce s dvojitým těsněním -Mosazný leštěný válec s niklovanou povrchovou úpravou. -Válec je plný, bez otvorů. -Tryska s těsnícím O-kroužkem Airsoftová zbraň M4 S-System v celokovovém provedení, která již od výrobce obsahuje kompletní zesílený mechabox AimTop včetně vysoko-zátěžového motoru. Každý model je opatřen laserem vypáleným logem USMC. Jedná se o zbraň přímo sestavenou výrobcem AimTop (Taiwan), nikoliv úpravu čínských low-end zbraní. Výsledný výkon těchto zbraní s pružnou M110 je až 135 m/s (450 FPS) !!! Vysokorychlostní verze se od upgrade verze liší pouze typem ozubených kol. Na rozdíl od upgrade verze jsou zde použita kola vysokorychlostní. Mají méně zubů a odlehčení. Díky tomu má zbraň velmi vysokou kadenci a rychleji vystřelí kuličku po stisku spouště. Přesná mosazná hlaveň 6,04mm v délce 363mm. Po odšroubování dílu vnější hlavně může procházet tlumičem Vysoce zátěžový elektromotor s kuličkovými ložisky. Jeden z nejsilnějších motorů na trhu! Zesílený mechabox typ 2 Vysokorychlostní ozubená kola Nízko-odporová stříbrná kabeláž včetně kontaktů. V pažbě konektor Mini Tamiya. 8mm kuličková ložiska pro hladký převod ozubených kol Ocelová pružina M110 s progresivním vinutím, která ani po dlouhodobém užívání neztrácí výkon.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace
POP UP