ALP

G36 SL9 sniper verze M150 - neaktivní

Nabídka
Cena: 5 000 Kč
Facebookový profil inzerenta:
Lokalita: Praha
Číslo inzerátu: 627870
Datum vložení: 23. 09. 2016, 12:19
ARMY24
G36 SL9 sniper verze M150

Popis: G36 SL9 sniper verze M150

Prodám prakticky nestřílenou G36 SL9 - M150 Jedná se o podpůrnou pěchotní odstřelovací verzi od JG. Stáří zbraně je rok a půl, kdy byla na akci prakticky jednou, zbytek času mi visí na zdi. Nastřílela přibližně 300 výstřelů. Mechabox: původní JG Ložiska: původní kovová JG Pružuina: Guarder M150 Trn pístu: Kovový SHS s ložiskem V3 Píst: SHS modrý s polovičními kovovými zuby Hlava Pístu: Modrá hliníková s ložiskem SHS Válec: SHS plný Hlava válce: SHS Modrá hliníková Tryska: Hliník modrá Kola: SHS superzátěžové 32:1 (v plánu bylo osadit set až M190 a časem vyměnit mechabox) Motor: SHS zátěžový červený Hlaveň: Hnědá madbull duralová 6.01mm 510mm MK2 Hopkomora: Původní JG Mosfet: S pojistkou a pasvním chladičem. M150 funguje dobře i při dávkách, pro vyšší upgrade, vyzkoušet, nebo koupit silnější. Součástí je Optika 3-9x40 A druhý tlačný zásobník 20bbs Bez baterie Zbraň je na původních Tamia malých konektorech, určitě se vyplatí si dát alespoň Deany (já preferuji XT60, proto tam nechávám původní dean konektory, které aktuálně postačují, každý si zvolí sám) Zbraň při aktuálním složení funguje i na silnějších 7.2V LiPo (konkrétně) 1,4Ah 15-25C, na tamia jde ale znát značná setrvačnost. Já použil na akci 11,1V 15-25C 1100mAh, 300 ran vystřeleno a pokles napětí jen v řádu jedné desetinyV. Díky zátěžovám kolům (točí se rychle), a tělu je zbraň relativně hlučná, je to i daň za výkon. S 11V Lipo má příjemných 21bbs a cca 165ms při 0,2g. Rozhodně doporučuji alespoň 0,36g. Hopup se na 0,3g a níž nedá prakticky seřídit. Přesnost je velmi dobrá, kdo si pořídí lepší hopup a vyhra je si, nepochybuji že dovede přesnost ještě dál. Pozor, baterie se instaluje jen do předpažbí, omezené rozměry ale spoustu lipolek pojme. Do pažby se zavedením baterie nepočítejde, úzké lipoly by do ní vešly, ale limitují to čepy které drží pažbu pohromadě, pažba vyměnit nejde, neb je to celek zbraně i nosič mechaboxu. Prodávám, protože nemám na Airsoft čas a na ty akce co občas zajdu, beru jen svoje plynovky a HPA systémy. Elektrických zbraní se zbavuji, není pro ně místo. Zbraň je zkonstruováná co se životnosti týče na semi střelbu. (kvůli úsťovce jsem počítal se zbraní jako s odstřelovací zbraní se kterou se automatem nebude střílet, ono kapacita zásobníku ani žádné divoké přestřelky neumožňuje) Doporučení: Kdo chce s aktuální silou střílet automatem, doporučuji pořídit nový silnější mechabox a standartní zásobníky, které ale překážejí při střelbě v leže. A nebo vyměnit pružinu za slabší třeba M130. Vada: Chybí pružinka a čepík na přepínači střelby. Tedy chybí odezva při přepínání semi safe auto. Na funkci vliv nemá, jen na pocit. Pružinku sem zkrátka už nenašel, neb jsem měl zbraň bez přepínače, jen v semi módu. V případě zájmu, pouuze osobní převzetí. Možnost si vyzkoušet třeba na Točné poblíž Prahy. Když se předem domluvíme dojedu tam. V případě zájmu o detailní fota, stačí říct něco udělám. Prodávám za cenu sériové zbraně. Upgrade je gratis.

Více army/outdoor zboží zde.


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace