ALP

Custom M4 s Keymod Předpažbím - neaktivní

Nabídka
Cena: 6 300 Kč
Lokalita: Kamenice
Číslo inzerátu: 605556
Datum vložení: 23. 03. 2016, 17:35
AP - 10.7.
Custom M4 s Keymod Předpažbím
Custom M4 s Keymod PředpažbímCustom M4 s Keymod Předpažbím
ARMY24 - 12..4.

Popis: Custom M4 s Keymod Předpažbím

Zdravím, prodám tuhle Custom m4, původní tělo je Pj, z původní zbraně zbyla jen hlaveň, motor a tělo. Zbytek je Shooter a Hop up konora AirSoft Pro: Mechabox je zesílený skelet mechanismu s možností rychlé demontáže pružiny (QD). Zesílení je především v místě nad hlavou válce. Mechabox je tam výrazně rozšířen a snižuje tak riziko prasknutí. Dle výrobce je schopen dlouhodobě bez problémů zvládat pružinu M130. Odolnost na sIlnější pružiny nemáme ověřeny. Šrouby mají metrický závit a vějířovou podložku. Kabeláž- Nízkoodporová kabeláž s příměsí stříbrna. Bez pojistky. Kabely jsou dostatečně dlouhé pro vedení na konec tubusu pažby . Konce kabeláže opatřeny malým konektorem Tamiya. Spoušťové kontakty -Klasické spoušťové kontakty jsou nahrazeny mikrospínačem. Ten poskytuje rychlou, krátkou a citlivou odezvu na stisk spouště. Při běžném proudovém zatížení 15A vydrží mikrospínač cca 50 tisíc ran. Ložiska-Na motorovém kole, které se musí točit nejrychleji jsou 8mm kuličková ložiska. Na středním a pístovém kole jsou z důvodu požadavku na vysokou odolnost použita nerezová 8mm kluzná ložiska. Ozubená kola-Mechabox je osazen CNC ocelovými koly (zatěžované zuby jsou ocelové) s převodovým poměrem 18:1. Kola jsou dobře promazána a vypodložkována. VačkaKola jsou vybavena kovovou zpožďovací vačkou. Ta zajišťuje dostatečně dlouhou dobu "otevření komory". Válec-Vzduchový válec je s otvory a je tedy určen pro zbraně s délkou vnitřní hlavně zhruba do 400mm . Hlava válce-Hlava válce je hliníková, vyrobena na CNC strojích. Má dva těsnící kroužky a doraz řešen plochou gumou. Tryska-Tryska je hliníková, vyrobena na CNC strojích, s jedním těsnícím o-kroužkem. Délka je 21,4mm Hlava pístu-Hlava je hliníková, protitlaká, vyrobena na CNC strojích. Vybavena kuličkovým ložiskem. Píst-Píst má celý hřeben kovový a dobře zvládá i silnější pružiny. Vodící drážky pístu jsou odlehčené. Tělo pístu je z plastu. Pružina-Mechabox je vybaven pružinou M120 s progresivním vinutím. Trn pružiny-Trn pružiny má kovovou základnu, tělo plastové, vybaven kuličkovým ložiskem. Kvér prodávám tak jak je na fotkách. Optiku můžu přidat za cca 500 kč v ceně jsou započítány dva tlačné zásobníky na 100 ran Po dohodě mužu přidat i točáky Cena je malá protože kvér potřebuji rychle prodat - 6300 kč + poštovné

Více army/outdoor zboží zde


Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu zde

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde email, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci/smazání Vašeho inzerátu.


Army akce na celý rok

Zcela 1. akce nového organizátora z Rakovníka
Kdy: 27. srpen 2016 Kde: Rakovník (Středočeský kraj)
pro více info mi napište na FB https://www.facebook.com/petr.l.vyskocil
VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ
Kdy: 17. únor 2016 Kde: Roudnice (Královehradecký kraj)
ZAHÁJEN VELKÝ VÝPRODEJ ZNEHODNOCENÝCH ZBRANÍ OD 17.02.2016
Web: http://www.autodily-roudnice.cz E-mail: autodily@bazar-roudnice.cz
ADRENALIN SHOW 5/2014
Kdy: 24. květen 2014 Kde: Ostrava - Vřesinská strž (Moravskoslezský kraj)
Jízdy s vojenskou technikou v náročném terénu Vřesinské strže.V sobotu od 10-17 hod a v neděli od 9 -15 Hod.
Web: vti.vojenskatechnika.net E-mail: vti@vojenskatechnika.net
MILITARIA SETKÁNÍ PRAHA 2013
Kdy: 09. listopad 2013 Kde: Praha (Praha kraj)
Jedná se o pecializovanou akci, která se koná pouze 2x ročně a je určena všem příznivcům i sběratelům historického a moderního vojenství (výstroj, výzbroj, technické vybavení, spojovací technika, optika, vyznamenání, insignie, odznaky, chladné zbraně, atd.)
E-mail: info@antiktrhy.cz
Brno 1918
Kdy: 28. říjen 2013 Kde: Brno (Jihomoravský kraj)
Oslavy 95.výročí vzniku ČSR. Historický program v Denisových sadech. Hudba, uniformy, divadlo, dobroty... Vstup volný.
Web: www.armypark.cz E-mail: d.urbanek@email.cz

Přejít na všechny akce

Další inzeráty od tohoto uživatele
Airsoft Balistická Vesta Condor MOPC Airsoft, doplňky 24. 10. 2016, 12:09
Thompson 1928 Airsoft, doplňky 23. 03. 2016, 18:06
Podat nový inzerát ZDARMA
Přihlášení Registrace